Filtry do wody Paqua

Cechą tej osmozy jest zwykle podstawowym osmoza dodania kasety, dzięki czemu coraz mineralizować oczyszczoną wodę. Tak więc, woda przechodzi wszystkie etapy nienaganne czyste klasycznej zasadzie osmozy, wykonującego drogę przez dodatkowe kasety wzbogaconego znaczenie dla normalnego funkcjonowania organizmu z minerałów, takich jak wapń, magnez, sód, potas, węglany, wodorowęglany, siarczany i chlorki.

Ponadto producenci filtra, dbać o bardzo ważnej funkcji pokoju i wziął pod uwagę, że nie wszyscy członkowie rodziny mogą być przydatne do zmineralizowanej składu wody. (Na przykład małe dzieci i osoby w podeszłym wieku mogą być przeciwwskazane w wodzie o wysokiej zawartości pewnych minerałów). Dlatego komplet osmozy jest dwukrotnie kranu, pozwala się w domu, w rzeczywistości, dwa źródła czystej wody z dwóch różnych preparatów.

Doskonałe oczyszczanie wody z bakterii, wirusów i zanieczyszczeń jest spowodowana cienkowarstwowej błony poliamidowej, która zapewnia pełną izolację od brudnego czystej wody, w której przechowywany jest czysta woda w zbiorniku 15-galon, i brudne – idzie na marne.
Wyprodukowano w UE

Dane techniczne:
Wydajność 280 l / dzień
Ciśnienie robocze: 2,5 – 6 bar
Temperatura pracy: 4-36 ° C
Maksymalne zasolenie 1000 ppm lub 1 g / l.

Filtry wody Paqua